Dell модел DA90PM130 Захранване - адаптер за лаптоп
Цена
10 май
град София
Обява от
Частно Лице
Тип Обява
предлага
Състояние
използвано
Мощност: 90 Вата (90W).
Изходно напрежение: 19.5V. Изходен ток: 4.62A.
Тип на конектора: Голям ”барел” жак с размери 7.4mm x 5.0mm и централен пин.
Този адаптер е съвместим с по-стари и корпоративни серии на Dell, които използват 7.4mm жак: