Сладка рокличка, ръст до 92 см

Цена
€3.58
Предназначено за
Вид
Обява от
Частно Лице
Тип Обява
предлага
Състояние
използвано
Доставка
купувача

ПРОМОЦИЯ!

Модна рокля тип ”Принцеса” (за момиче). Модел с панделки, буфон ръкави и клоширана с двойна подплата отдолу (вж снимките! )

Състояние: като нова, обличана е само веднъж.

Размери: 18-24 месеца (ръст до 92 см.)

Предлагам я на занижена цена поради миниатюрна забележка на панделката.


Модел: коланче в талията, колан отзад, набор в талията, цип на гърба (работи) - Долната част е на няколко пласта и с тюлов плат, декорации розички.

Размери: Обща дължина: 43, 5 см.

Материал: памук и сатен.

Нуждае се от евентуално разглаждане, изпрана е.

Произход: закупена е в Скандинавия, Мейд ин Тайланд.

* При втора и трета и т н Ваша покупка през същия календарен месец от тук, Вие получавате, освен това, и минус петнадесет/-15 % отстъпка върху крайната цена от втората покупка нататъка!!!

Доставка: с наложен платеж по Еконт офис или Спийди (по ваш избор) с Преглед и SMS. Лично предаване за Берковица и Монтана.


(Моля, разгледайте още 1248 мои стоки предлагани тук и защо да не си направите пакет и да не спестите от таксата на куриерската фирма! ).


*При покупка на други вещи от тук на стойност само за 3, 5 евро изпращам подарък-изненада.

**При поръчки над 10 евро закупени други вещи от тук получавате два подаръци -изненади

Местоположение Б

Посещения: 25