Електротехник (m/w/d)

Заплата
4500 лв

Фирма Elsta e част от концерна M2 Personal GmbH, притежаващ над 25 филиала в Германия и познат като една от водещите посреднически фирми в страната.

С фокус върху добрите взаимоотношения, лична подкрепа и индивидуални съвети, фирмата се слави като една от най-добрите на немския пазар за подбор на персонал.

Elsta GmbH търси електротехницис практически опит и добри познания в сферата на електротехниката за своите клиенти в цяла Германия. Работните места са предимно в сферата на старото строителство, ново строителство, промишлено строителство, машиностроене, конвейерна технология.

Изисквания:

- Познания в сферата на KNX/ EIB и фотоволтаик са желателни, но не и задължителни

- Монтаж и поддръжка на Електрически инсталации

- Четене на чертежи и електрически планове

и извършване на тестове на електрически съоръжения и системи

- Монтаж и окабеляване на електромеханични и електрически възли и комплкетни разпределителни шкафове по план

- Познания по немски език са желателни поне А1-А2

- Разполагате с професионални квалификации или свидетелства

Какво предлагаме ние:

- Трудов договор според немското законодателство с възможност за постоянен трудов договор след изпитателния срок

- Заплащане над средното за пазара + допълнителна нетна надбавка на всеки изработен час

- Седмично авансово плащане

- Покриване на пътните разходи до Германия

- Възможност за извънреден труд

- Отпуска от 25-30 работни дни

- При заетост от минимум 6 месеца във фирмата- допълнително коледно възнаграждение и възнаграждение при отпуска.

- Работно облекло

- Настаняване в единична стая, което се организира от фирмата и е в близост до работното място

- Индивидуална и постоянна подкрепа от наш служител на български език относно работа и документация

- Помощ при организация на придвижване от мястото на нощувка до работното място в случай, че не рзполагате с личен автомобил

- Възможност за започване на работа веднага.

Отговорности:

- Общи подготвителни дейности, полагане на кабели, изграждане на инсталации, инсталации на електрически табла, контакти, устройства и прекъсвачи, както и проверка на електрическата система.

- Поддръжка, ремонт и монтаж на електротехнически системи както в частния, така и в търговския сектор

Можете да изпращате Вашите автобиографии и по Viber или Whatsapp на тел. 00491624413199.

Посещения: 94