Телевизор LG 32LQ631C0ZA
Price
Listing by
Business
Listing Type
sell
Condition
used
Delivery Paid By
buyer
Телевизор LG 32LQ631C0ZA
Технически характеристики:
Екран размер: 32" (81.28 cm).
Резолюция: Full HD 1366×768
Мрежови възможности: Безжична Wifi.
Аудио: 10W(2 × 5 W)
Цвят: Черен
№: 510
#ЗАЛОЖИ
#ПРОДАЙ
#КУПИ
Гр. Велико Търново, ул. , ,Полтава" №1А