Телевизор LG 32LQ631C0ZA
2 May
city of Veliko Tarnovo
Телевизор LG 32LQ631C0ZA
Телевизор LG 32LQ631C0ZA Телевизор LG 32LQ631C0ZA Телевизор LG 32LQ631C0ZA Телевизор LG 32LQ631C0ZA
Listing by
Business
Listing Type
sell
Condition
used
Delivery Paid By
buyer
Телевизор LG 32LQ631C0ZA
Технически характеристики:
Екран размер: 32" (81.28 cm).
Резолюция: Full HD 1366×768
Мрежови възможности: Безжична Wifi.
Аудио: 10W(2 × 5 W)
Цвят: Черен
№: 510
#ЗАЛОЖИ
#ПРОДАЙ
#КУПИ
Гр. Велико Търново, ул. , ,Полтава" №1А