Toggle the navigation Безплатно.net
Безплатно.net
Портал за безплатни обяви
0
  • 0
  • Update Listing
  • My Profile
  • New Listing
For Sale
region Burgas
Save Search
  1. region Burgas
  2. Real Estate
  3. For Sale

region Burgas Listings in region Burgas about real estate for sale

Sort by: Newest Cheapest Expensive
  • All
  • Private
  • Business
51 classifieds
Apartments 19
Garage 1
Houses & Villas 7
Land 21
Offices 1
Stores 1
Hotels 1
Луксозен обзаведен апартамент с 2 спални на 200м от плажа в Равда 11

Луксозен обзаведен апартамент с 2 спални на 200м от плажа в Равда...

€95000

Допълнителна информация Прекрасен ваканционен имот за постоянно обитаване или отдаване под наем. Дневна с кухненска част. Две спални. Два Санитарни...

09.04.25 village Ravda
ПИ в Бургас, кв. Банево, парк "Минерални бани" 2

ПИ в Бургас, кв. Банево, парк "Минерални бани"

€128129

Допълнителна информация Неурегулиран поземлен имот - извънселищен парк - горски парк /девета категория/, втора линия от пътя в. з. ’Минерални бани...

11.03.25 city of Burgas, Banevo
Къща с двор в с. Гильовца, общ. Несебър 10

Къща с двор в с. Гильовца, общ. Несебър

€42000

Допълнителна информация Недвижими имоти ”РИЧ” Ви предлага имот в полите на Източно Стара планина, отстоящ на 15 км от к.к. Слънчев бряг и Несебър и...

11.03.25 village Gyulyovtsa
Просторен офис в Бургас - ул. "Александровска" 12

Просторен офис в Бургас - ул. "Александровска"

€450000

Допълнителна информация: Недвижими имоти "РИЧ" представя на вашето внимание просторен офис с голяма площ с възможност за обособени работни места. К...

20.02.25 city of Burgas, Tsentar
Апартамент с 2 спални Свети Влас 7

Апартамент с 2 спални Свети Влас

€182416

Апартамент Д-162. В действащ луксозен комплекс на първа линия се предлагат: апартаменти с две спални по 140-144кв.м., ет.7. Цени от 1200 евро/кв.м....

07.01.25 village Svеti Vlas
Продава подземен гараж в Бургас 6

Продава подземен гараж в Бургас

€16500

Допълнителна информация :Паркомясто в новопостроена сграда, въведена в експлоатация с Акт 16. Улица ’Г. С. Раковски’. Достъпът до подземния гараж е...

02.01.25 city of Burgas, Vazrazhdane
Лицензиран семеен хотел до к.к. Слънчев бряг 12

Лицензиран семеен хотел до к.к. Слънчев бряг

€798000

Луксозен действащ хотелски комплекс с ресторант, разположен в южните поли на Източна Стара планина. Разрешение за ползване с категоризация. Интерне...

18.12.24 village Kosharitsa
УПИ в Свети Влас с виза проектиране 3

УПИ в Свети Влас с виза проектиране

€160000

Незастроен имот за жилищни нужди в урбанизирана територия. Две лица. Виза за проучване и проектиране от 2024г. с показатели: Кпл - 45%, Кинт - 1.2,...

04.10.24 village Svеti Vlas
Луксозно обзаведена къща в Кошарица - Слънчев бряг 12

Луксозно обзаведена къща в Кошарица - Слънчев бряг

€110000

Допълнителна информация Кошарица се намира на 5-6 км от Слънчев бряг и морето на тихо, спокойно място, далече от шума на туристи и заведения. Къщат...

27.09.24 village Kosharitsa
ПИ за пром. стрителство 19 дка в Бургас - кв. Сарафово 9

ПИ за пром. стрителство 19 дка в Бургас - кв. Сарафово

€299990

Допълнителна информация Нова, по-ниска цена от 07.02.2024г!!! Поземлен имот - земеделска земя - неизползваема нива в местността ”Под шосето” в земл...

07.02.24 city of Burgas, Sarafovo
УПИ с виза в с. Дебелт, на 20 км от Бургас 6

УПИ с виза в с. Дебелт, на 20 км от Бургас

€47330

Панорамен УПИ, ъглов. Виза за проектиране за жилищно строителство с показатели: плътност на застрояване 40%, Кинт - 1.2, Н-10 метра. Идентификатор ...

26.04.23 village Dеbеlt
ПИ в ММЦ - Проморско 2

ПИ в ММЦ - Проморско

€159480

Поземлен имот за курортно-рекреационни дейности в ММЦ Приморско, срещу р-т 'Лазур' и до комплекс "Магнолии". Показатели: плътност до 35% , Кинт до ...

04.04.23 city of Primorsko
  • Back
  • 1
  • 2
  • 3 (current)
  • 4
  • 5

• Contact Us
© 2007-2026 Безплатно.net
New Listing