Телевизор LG 32LQ631C0ZA
2 май
град Велико Търново
Телевизор LG 32LQ631C0ZA
Телевизор LG 32LQ631C0ZA Телевизор LG 32LQ631C0ZA Телевизор LG 32LQ631C0ZA Телевизор LG 32LQ631C0ZA
Обява от
Фирма
Тип Обява
предлага
Състояние
използвано
Доставка
купувача
Телевизор LG 32LQ631C0ZA
Технически характеристики:
Екран размер: 32" (81.28 cm).
Резолюция: Full HD 1366×768
Мрежови възможности: Безжична Wifi.
Аудио: 10W(2 × 5 W)
Цвят: Черен
№: 510
#ЗАЛОЖИ
#ПРОДАЙ
#КУПИ
Гр. Велико Търново, ул. , ,Полтава" №1А