EДНОДНЕВНА ЕКСКУРЗИЯ И ШОПИНГ В БУКУРЕЩ - РУМЪНИЯ С..., Туризъм / Екскурзии, Екскурзии в Чужбина, Обява № 975525

EДНОДНЕВНА ЕКСКУРЗИЯ И ШОПИНГ В БУКУРЕЩ - РУМЪНИЯ С АВТОБУС ОТ ЦЯЛА БЪЛГАРИЯ

41 lv.

Направи Тази Обява VIP

Програмата - отпътуване на 07.01.2012 ; 11.02.2012; 25.02.2012г.
02:00ч. -  Хасково - Централна автогара
01:20ч. -  Пловдив - пред хотел "Дедаман Тримонциум"
02:30 ч. - София – Автогара "Сердика"
03:00ч. -  Стара Загора - бензиностанция "Лукойл" до МОЛ
03:40ч. -  Казанлък - бензиностанция ОМВ
05:00ч. -  Габрово - бензиностанция ОМВ
05:00ч. -  Варна от Антим 1-ви до Арх. музей
05:30ч. -  Велико Търново - бензиностанция ЕКО
06:00ч. -  Шумен от 5-ти километър
07:00ч. -  Разград
08:15 ч. - Русе тръгване от бензиностанция ОМВ Русе

10:00 ч. - Навлизане в Букурещ, начало на панорамна обиколка на града
11:00 ч. - Фотопауза пред сградата на Парламента на Букурещ

11:30 ч. - Посещение на етнографския комплекс "Румънско село" с традиционни къщи от всички региони на страната и възможност за кафе пауза в единственото за Източна Европа заведение на Hard Rock Café – 24 лева / на човек със включена такса за музея.

13:30ч. -  По желание - посещение на Двореца „Могошая” – дворецът разположен в близост до Букурещ. Това е един от шедьоврите на типичния румънски архитектурен стил, носещ името на строителя на двореца, княз Константин Брънковяну. Дворецът е строен през самото начало на XVIII век за лятна резиденция на княза. Цена: 26 лв  на човек със включена входна такса. ( при минимум 20 туристи) 

Бонус: от 15:30 ч. до 18:30 ч. - Посещение на най – новият шопинг център на Букурещ – AFI Palace Cotroceni– Real, Н&M, Mango, Zara, Adidas, Nike и много други магазини на световни марки. ( http://www.aficotroceni.ro/afipalace )

18:30 ч. – отпътуване за България

ПАКЕТЪТ НА КАРАДЖЪ ТУРС ВКЛЮЧВА:
• Транспорт България – Букурещ - България с туристически автобус
• Пътни такси
• Бонус - Панорамна обиколка на града и фото пауза пред Парламента
• Бонус – Tрансфер до най – големия шопинг район в Източна Европа
• Медицинска и туристическа  застраховка
• Водач от фирмата по време на пътуването и престоя в Румъния.

ПАКЕТЪТ НЕ ВКЛЮЧВА:
• Посещение на етнографски комплекс “Румънско село” – 24 лева, заплаща се задължително при резервация в България
• Екскурзия до Двореца „Могошая” - 26 лв на човек.
• Обяди и лични разходи

Важно:
Минимален брой туристи за осъществяване на екскурзията: 40 туристи.
Срок за уведомление при недостигнат минимален брой туристи: 2 дни преди началната дата.

Задължително се заплаща посещение на етнографски комплекс „Румънско село” при резервация в България.

Необходими документи:
Ксерокопие на лична карта или първа страница на задграничен паспорт с 6-месечна валидност към датата на заминаване;
За деца до 18 г. – нотариално заверена декларация от двамата родители;
 
Начин на плащане: 100% от пакетната цена.

Град

Стандартна ценаПромо цена

Пловдив

90.00 лв.

39.60 лв.

Хасково

99.00 лв.

43.56 лв.

София

94.00 лв.

41.36 лв.

Стара Загора

86.00 лв.

37.84 лв.

Казанлък

86.00 лв.

37.84 лв.

 Габрово

82.00 лв.

36.08 лв.

Варна

78.00 лв.

34.32 лв.

Велико Търново

88.00 лв.

38.72 лв.

 Шумен

66.00 лв.

29.04 лв.

Разград

66.00 лв.

29.04 лв.

 Русе

44.00 лв.

19.20 лв.

Ботевград

88.00 лв.

38.72 лв.

Луковит

88.00 лв.

38.72 лв.

Плевен

80.00 лв.

35.20 лв.

 Бяла

66.00 лв.

29.04 лв.

Допълнителна информация
EДНОДНЕВНА ЕКСКУРЗИЯ И...
Кликнете върху снимката за да я увеличите Кликнете върху снимката за да я увеличите
За Контакти
 -
 Kaраджъ турс Инт.
 Изпрати И-мейл
975525

Обява №: 975525

Категория: Екскурзии в Чужбина

Публикувана: 04.01.2012

Разглеждания: 10

Редактирай тази обява Докладвай Проблем Изпрати на приятел Принтирай Обявата Добави в бележника
 

Подобни обяви

Безплатно.net ви представя още обяви в тази категория:

Уикенд в Румъния
Интертравъл ООД предлага пътуване до Румъния с посещение на Синая, Брашов и Букурещ. Пакетна цена за един човек при резервация с...
234 лв.
град София
13.01.2012
Екскурзия в Румъния: Букурещ - Синая - Дракула - Брашов, тръгване от Варна
Екскурзия в Румъния: Букурещ - Синая - Дракула - Брашов, тръгване от Варна2 дни / 1 нощувка цена 150 леваДати : 21.07.2012 г. 04.08.2012 г. 18.08.2012 г....
150 лв.
град Варна
18.07.2012
Няма Снимка
София-Ивановски манастир-Басарбовски манастир-Свещари-Русе-Букурещ-София Дата на тръгване:           11.06 -...
145 лв.
град София
04.07.2011
Румъния от”Малкия Париж” до Замъка на Дракула
Румъния от”Малкия Париж” до Замъка на Дракула Дати на тръгване: 01.07.2011 – 03.07.11; 02.09.11 – 04.09.11; 28.11.11 – 30.11.11;  Първи...
2 552 лв.
град София
04.07.2011
ЗАМЪЦИТЕ в ТРАНСИЛВАНИЯ и БУКУРЕЩ
БУКУРЕЩ и ЗАМЪЦИТЕ в ТРАНСИЛВАНИЯ3 нощувки / без нощен преходМаршрут:   Синая - замъци Пелеш,Пелишор – Брашов - замъка на...
288 лв.
град София
18.01.2012
Уикенд в Румъния с Караджъ Турс 29.07.11 - екскурзия от В. Търново
Настаняване в 4* Х-ли Продължителност: 3 дни Вкл. нощувки: 2 с настаняване на база BB Осигурен транспорт: автобус Отст. за ранни...
169 лв.
град Велико Търново
08.07.2011
ФУТБОЛНА ЕКСКУРЗИЯ ДО БУКУРЕЩ
Турнирът Лига Европа навлиза в решителната си елиминационна фаза. Българските отбори липсват, но не и българското...
88 лв.
град София
06.01.2012
Екскурзия Букурещ
Букурещ Синая Пелеш Бран Брашов3 Дни/2 Нощувки    Дати:02.09.2011 г и 28.11.2011 г 1 ДЕН: 510 км София - Букурещ – Синая Отпътуване от...
235 лв.
-
07.07.2011
РУМЪНИЯ - ИКОНОМИЧЕН ВАРИЯНТ
Букурещ, Синая, Замъка Пелеш, Замъка на граф Дракула 1 ДЕН  Отпътуване от София в 22.30 ч - стадион Васил Левски по маршрут Русе –...
199 лв.
град София
07.07.2011
Румъния , автобусна екскурзия
Румъния – страната на дракула 03.09- 224 лв. 22.09- 224 лв. 07.10- 215 лв. * ТРИДНЕВНА АВТОБУСНА ЕКСКУРЗИЯ * ДВЕ НОЩУВКИ СЪС ЗАКУСКИ В ХОТЕЛ...
215 лв.
-
12.08.2011

Съдържание за възрастни!

За да влезете в секция 'Запознанства' на Безплатно.net трябва да имате навършени 18 години.

Ако сте над 18 години натиснете 'Над 18 съм', в противен случей натиснете 'Под 18 съм'.


 Над 18 Години Съм
 Под 18 Години Съм

Избери твоята област в България:

За да виждаш само обявите от твоята област моля избери я от менюто по-долу:




Редактирай тази обява:

За да редактирате тази обява моля въведете парола:

Обява # »   
Парола »   
   

Забравена парола?!? Възстановете я от тук.

 

Като използвате този Уебсайт, Вие се съгласявате с употребата на бисквитки.

За повече информация, моля вижте нашата Политика за бисквитките.

Затвори